Design a site like this with WordPress.com
Začít

6. úkol – Plakát

Plakát jsem tvořila v Illustrátoru, fotku jsem zvektorizovala aby se nezničila kvalita, kdybych šla, ještě do většího formátu. Plakát je vyrobený ve formátu A4. Druhý rozměr jsem zvolila Insta story se záměrem, že značka Olivanders bude aktivní odkaz na jeho obchod. Jedná se o plakát na prodej hůlek vytvořený z fotky z mood boardu. Kdybych se nemusela držet moodboardu, udělala bych to trochu jinak, ale taky by to zabralo o dost více času. Vím, že písmo v nadpisu není úplně vhodné, ale výrazné bezpatkové mi tam moc nesedělo.
Přikládám také projekt, co jsem zkoušela vytvořit před dávnými časy, když jsem se učila s Adobe. Téma je však stále Harry Potter, tak mi to k tomu i sedí. Vzhled novin, jsem si zvolila, protože na noviny už nejsme moc zvyklí, a tak si myslím, že plakát tohoto vzhledu by mohl zaujmout, ipřestože je tam hodně textu.
Oboje jsem hodila do šablony, protože si pak člověk lépe dokáže představit výsledný produkt a lépe se to prezentuje.

Advertisement

Jedna myšlenka na “6. úkol – Plakát

  1. Milá Anno, děkuji za zpracovanou úlohu! Oceňuji jak popisujete formáty Vašich výtvorů i to, jak budou fungovat a jak byste je využila. 🙂 Stejně tak se mi líbí vaše reflexe toho, že jste využívala moodboard, což znamenalo držet se některých prvků, které byste třeba jinak nezvolila, ale že to také znamenalo určitou úsporu času, myslím, že takto je to s každým přípravným dílem. Některé jeho prvky nám po čase nemusí vyhovovat, nicméně to vložené úsilí a čas, který jsme přípravou strávili, se nám vrací. Také obdivuji Vaši odvahu pustit se do takto minimalistického plakátu, líbí se mi, jak fotografie splývá s černým pozadím, působí to nesmírně tajemně, jako byste nás čtenáře lákala na dobrodružství (kterým výběr hůlky u Olivandera bezesporu je :)). V jiném případě, kdy například značka nebo obchod, ke kterému se plakát a další propagační materiály vážou bych pro jistotu zvolila uvedení vícero informací.
    Úlohu označuji jako splněnou a těším se na Vaši další tvorbu v kurzu!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: